Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Arte Suave | BJJ & Grappling | 24/06/2018

Scroll to top

Top

3 Comments

Uitslagen Holland Gi Challenge

Uitslagen Holland Gi Challenge

Naast de foto’s natuurlijk ook nog de uitslagen!

White belt super feather
1. Mitchell Cadeau (Team Agua)
2. Daniel de Groot (Unity 99/RGH)
3. Wijnand Kruitbosch (BJJ Apeldoorn)

White belt feather
1. Florian Lenz (German Top Team)
2. Leroy Venrooij (Gracie Barra Eindhoven)
3. Dijn Couprie (Team Agua)

White belt light
1. Oualid Sbai (Malicia)
2. Wouter Smilde (Marcos Flexa JJ Academy)
3. Bram Welbroek (Gracie Barra Groningen)

White belt middle
1. Imran Mojahed (Malicia Team)
2. Djihad Amine Benmerad (Sequana Jiu Jitsu)
3. David Mauratonio (Checkmat)

White belt medium heavy
1. Marko Radovanovic (Caminho Team)
2. Bader Temsamani (Phoenix ADA)
3. Roland Dora (Team Agua)

White belt heavy
1. Carl Hamerslag (Gracie Barra Maastricht)
2. James Anderson (Renzo Gracie Holland)
3. Tim Beuger (Gracie Barra Oss)

White belt super heavy
1. Hans van de Moosdijk (Brasa)
2. Patrick Gambembo (Malicia)
3. Tomasz Lis (Brasa Team Holland)

White belt ultra heavy
1. Romboud Fijth (Team Agua)
2. Robert Wijtsma (Team Agua)
3. Cosmas Hoos (Tatsujin Dojo)

Blue belt super feather 
1. Mohamed Khtouta (Phoenix ADA)
2. Bertrand Valere (Gracie Barra)
3. Niels Gosseye (Team Yaware)

Blue belt feather 
1. Kiren Newadj (Marcos Flexa JJ Academy)
2. Clayton Tjon (Team Agua)
3. Bilal Azdad (CENS Academy)

Blue belt light
1. Patrick Asscher (Team Agua)
2. Christian Faubel (Team Agua)
3. Thijmen Gomperts (Marcos Flexa JJ Academy)

Blue belt middle 
1. Kevin Torfs (Exit BJJ)
2. Erwin Wiencke (MMA Mannheim)
3. Chris Janssen (Jiu Jitsu Factory)

Blue belt medium heavy
1. Alexander Meffert (Nova Uniao Dusseldorf)
2. Ivo Tacx (JJF)
3. Andy Peters (Gracie Barra NL)

Blue belt heavy
1. Milovan Janjic (Marcos Flexa JJ Academy)
2. Max Bust (Gracie Barra NL)
3. Erik Zentveld (Team UCT/Team Agua)

Blue belt super heavy
1. Eldar Rafigaev (Jungle BJJ)
2. Martijn Gademan (Jiu Jitsu Factory)
3. Svein Odland (Gracie Barra Maastricht)

Elite Light
1. Clifford Edwards (Team Agua)
2. Youri Ballast (Team Agua)
3. Pele Nguyen (Team UCT/Team Agua)

Elite medium heavy
1. Victor Diniz de Araujo (Shocx)
2. Andy Siebert (Team Agua)
3. Dennis van Wegberg (JJF/Bad Boys)

Elite super heavy
1. Wout Westra (Gracie Barra NL)
2. Matthew Norris (Gracie Barra Channel Islands)
3. Florent Minguet (Gracie Barra NL)

Women White -60
1. Kelly Kilarcyan (Team Agua)
2. Ellen Christopherson (Team Agua)
3. Francis Neslo (Spider Gym)

Women White +60
1. Charlotte Saes (Gracie Barra Maastricht)
2. Renee Hondorp (Gracie Barra Maastricht)
3. Hanneke Jebbink (BJJ Apeldoorn)

White Belt Open 
1. Hans van de Moosdijk (Brasa)
2. Oualid Sbai (Malicia Team)
3. Marko Radovanovic (Caminho Team)

Blue Belt Open
1. Eldar Rafigaev (Junlge BJJ)
2. Andy Peeters (Gracie Barra NL)
3. Martijn Gademan (JJF)

Women Blue Open
1. Jesmine Latrach (Team Agua/Kaishin)
2. Ismay Gossen (Team Agua)
3. Paulien Kalff (Dani-se BJJ)

Women Open All Belts
1. Jesmine Latrach (Team Agua/Kaishin)
2. Natasja van Suijdam (Team Kaishin/Team Agua)
3. Paulien Kalff (Dani-se BJJ)

Elite Open
1. Jessie Gibbs (Team Agua)
2. Matthew Norris (Gracie Barra Channel Islands)
3. Thomas Sena (Checkmat)


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/deb63691/domains/artesuave.eu/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273