Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Arte Suave | BJJ & Grappling | 21/10/2018

Scroll to top

Top

No Comments

Uitslagen Amsterdam Open 2012

Uitslagen Amsterdam Open 2012

Het Amsterdam Open zit er weer op. De winnaars zijn weer bekend en mogen even van zijn/haar moment in de spotlights genieten!

 

 

White Belt -64 kg
1. Rafael Cipriano (Team Kaishin/Team Agua)
2. Peter Ceelen (JJF)
3. Marco Auler (RFS Team)
3. Falco Kwaytaal (Gracie Barra NL)

White Belt -70 kg
1. Jordan Mercey (Team Agua)
2. Said Abid (Phoenix ADA)
3. Shuhei Numata (Carlson Gracie)
3. Kiren Newadj (Carlson Gracie)

White Belt -76 kg
1. Orlando Prins (Team Agua/Team UCT)
2. Oualid Sbai (Malicia Team)
3. Riajd Jaha (Gracie Barra NL)
3. Yeroen Hoksbergen (JJF)

White Belt -82.3 kg
1. Nick Leeuwenhoek (Team Agua)
2. Sajil Iqbal (Carlson Gracie Holland)
3. Anton Vlaykov (JJF)
3. Jaao Ceelen (JJF)

White Belt -88.3 kg
1. Luuk Benten (Team Agua)
2. Tim Willemsen (Team Kaishin/Team Agua)
3. Nairon Ignacio (Brasa)
3. Remo Corstjens (Carlson Gracie)

White Belt -94.3 kg
1. Tim Beuger (Gracie Barra NL)
2. Frank Heuberger (JJF)
3. Chjanoy Kromowidjojo (BJJ Purmerend)
3. Daniel Doronin (RFS Team)

White Belt -100.5 kg
1. Hans van Moosdijk (Brasa)
2. Lamine Talbi (Icon JJ)
3. Oleg Samedov (Team Agua)
3. Alex Smeets (Team Agua/Team Kaishin)

White Belt +100.5
1. Petrit Voca (GFTeam Germany)
2. James Anderson (Renzo Gracie Holland)
3. Olivier Riehm (RFS Team)
3. Stipe Plazibat (RFS Team)

White Belt Open Class
1. Sajil Iqbal (Carlson Gracie Holland)
2. Luuk Benten (Team Agua)
3. Ferdi Goksin (Gracie Barra NL)
3. Hans van Moosdijk (Brasa)

Women White Belt Open
1. Ismay Gossen (Team Agua)
2. Veronique Theunis (Brasa
3. Oxana Bench (Kristian Cestaro Russia)


Women Blue Belt Open
1. Katrien Verheeke (Icon)
2. Anna Ramirez (Team Agua)
3. Mariska Gerritsen (Team Kaishin/Team Agua)
3. Jesmine Latrach (Team Kaishin/Team Agua)

Blue Belt -64 kg
1. Valere Bertrand (Sequana JJB)
2. Sten Carlet (Renzo Gracie Holland)
3. Olivier Hennau (Icon BJJ)
3. Julien Cantigneau (Icon JJ)

Blue Belt -70 kg
1. Arno Poppelaars (Gorilla MMA/Icon JJ)
2. Seppe Siborgs (Bad Boys JJ)
3. Thomas Vander Eecken (AFC Alexandre Esperon)
3. Fred Morlon (Team 78)

Blue Belt -76 kg
1. Arthur Mancini (Revolucao Natural)
2. Mylan May (Team Agua)
3. Michel van der Jagt (BJJ Purmerend)
3. Stefano Malez (Batatinha Team)

Blue Belt -82.3 kg
1. Maarten van Liempd (Gracie Barra NL)
2. Florian Kempkes (GFTeam Germany)
3. Rodger Abdoellakhan (BJJ Delft/Icon JJ)
3. Arnoud Terpstra (Team UCT/Team Agua)

Blue Belt -88.3 kg
1. Niels Voskuijl (Team Agua)
2. Ivo Tacx (Jiu Jitsu Factory)
3. Luke Chamberlain (GB Bristol)
3. Lucian Van Ingen (BJJ Purmerend)

Blue Belt -94.3 kg
1. Reinier de Ridder (Renzo Gracie Holland)
2. Terry Wilkinson (Brasa)
3. Jordi van de Snepscheut (Gracie Barra NL)
3. Milovan Janjic (Carlson Gracie Holland)

Blue +94.3 kg
1. Eldar Rafigaev (Gracie Academy Praha)
2. Fernando Bernardes dos Santos (Malicia Team)
3. Martijn Gademan (Jiu Jitsu Factory)
3. Danny Buter (Renzo Gracie Holland)

Blue Belt Open Class
1. Eldar Rafigaev (Gracie Academy Praha)
2. Jonath Axwijk (JJF)
3. Timo Reumermann (Gracie Barra NL)
3. Anas Zekhini (Alexandre Esperon AFC)

Elite -70 kg
1. Pele Nguyen (Team UCT/Team Agua)
2. Roy Remeijsen (Gracie Barra NL)
3. Sano Osseiran (Alliance)

Elite -76 kg
1. Duane van Helvoirt (Gracie Barra NL)
2. Clifford Edwards (Team Agua)
3. Ben Bornemann (Malicia Team)
3. Bert Blancke (Shocx)

Elite -82.3 kg
1. Thomasz Sena (Checkmat Rio)
2. Aboubakr el Mahdaoui (Team Agua)
3. Dennis van Wegbergh (JJF)
3. Lukasz Gontarcuk (Shocx)

Elite -88.3 kg
1. Henk Heneweer (Team Kaishin/Team Agua)
2. Gert-jan Vergauwen (Brasa)
3. Roman Kapranov (RFS Team)
3. Patryk Szymaski (BJJ Poland)

Elite -94.3 kg
1. Karim Ait Khalifa (Alliance)
2. Alexander Neufang (RFS Team)
3. Florent Minguet (Sequana JJB)
3. Wout Westra (Gracie Barra NL)

Elite +94.3 kg
1. Jessie Gibbs (Team Agua)
2. Harmen de Jong (JJF)
3. Samir Hamoudi (Phoenix Ada)
3. Bas van der Wolk (JJF)

Elite Open Class
1. Jessie Gibbs (Team Agua)
2. Wout Westra (Gracie Barra NL)
3. Dennis van Wegbergh (JJF/Bad Boys)
3. Sari Osseriam (Alliance)

Best Team
Team Agua


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Error validating application. Application has been deleted. (190) thrown in /home/deb63691/domains/artesuave.eu/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273