Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Arte Suave | BJJ & Grappling | 11/12/2017

Scroll to top

Top

Overzicht hogere banden

We hebben in Nederland en Belgie een mooi aantal bruine en zwarte banders. Wie allemaal lees je hieronder. Mochten er wijzigen zijn dan horen we dat graag!

Zwarte band

Akao Denis (Malicia Team)
Alex Ramirez (ICON JJ)
Andy Siebert (Team Agua)
Arbi Muradov (Brasa)
Arjan Jongkees (Jiu Jitsu Factory)
Axel Vankimmenade (Malicia Team)
Bart Albers (Gracie Barra NL) (1st degree)
Bart Creemers (Bad Boys Jiu Jitsu)
Ben Brahim Abdelghafour (Challenge Team)
Ben Dandois (Perfect Team)
Benno Westra (Team UCT/Team Agua)
Benoit “Borracha” Zenthner (Sequana Academy)
Christophe Deferme (Brasa)
Daan Westra (Gracie Barra)
Daniel Ferreira (Dani-Se BJJ)
David Haagsma (Gracie Barra NL)
Dennis van Wegberg (Jiu Jitsu Factory)
Dimitri Potsou (Hybrid Dojo)
Divino (Malicia Team)
Daniël Bertina (Carlson Gracie Holland)
Danny Kruithof (Rickson Gracie Holland)
Desmond van den Berg (Carlson Gracie Holland)
Denis Akao (Malicia)
Dieter Truyen (Brasa)
Duane van Helvoirt (Gracie Barra NL) (1st degree)
Duncan Smit (Gracie Barra) (1st degree)
Evert Deweer (Yaware)
Farid Ben Omar (ICON JJ) (2nd degree)
Farzin Karbalai-Sadegh (ICON JJ) (1st degree)
Marcos Flexa (Carlson Gracie Holland) (5th Degree)
Flavio Silva (Team Agua)
Florent Minguet (Gracie Barra)
Floris Dekker (ICON JJ)
Frank Beels (Flavio Behring) (3rd Degree)
Frederik Spets (Bad Boys Jiu Jitsu) (1st degree)
Frans van Casteren (Gracie Barra NL) (2nd degree)
Francis Michael Thode (ICON JJ)
Gavin van Saelen (ICON JJ Antwerpen)
Geert Schuijers (Jiu Jitsu Factory
Gino Silanoe (Gracie Barra NL)
Gordon Cheung (Team Agua)
Greg Lacle (Rickson Gracie Holland)
Harold Harder (Rickson Gracie Holland) (2nd Degree)
Hakim Gouram (BBJJA)
Hans Stringer (Jiu Jitsu Factory) (1st degree)
Henk Heneweer (Team Kaishin Almere / Team Agua)
Helene Wenger (Malicia Team)
Hovhannes Martirosyan (Brasa)
Jacco van Schaijk (Gracie Barra NL)
Jan Christiaan Herbert (ICON JJ)
Jamalao (Mike’s Gym)
Jaime Seradilla (Robin Gracie)
Joao Alvaro Palma (Rio Grappling Club Belgium)
Jasper vd Gaag (ICON JJ)
Jesse Gibbs (ICON JJ) (2nd degree)
Juan Grizzo (ICON JJ Brussel)
Jochem Branderhorst (Gracie Barra NL) (1st degree)
Johan (Malicia Team)
John Dequick (Malicia Team)
Jordy Peute (Gracie Barra NL) (2nd degree)
Ken Van Gilbergen (Exit-BJJ)
Kemail Verhoeven (Renzo Gracie Holland)
Kenny Polmans (Brasa / Bad Boys Jiu Jitsu) (1st degree)
Koen Smets (Hybrid Dojo Brussel)
Laura Hondorp (Gracie Barra NL)
Lee Lei Woo (Team Agua)
Lennart Hoopman (ICON JJ) (1st degree)
Mano Kok (Rickson Gracie Holland)
Marc Stappers (Team Agua)
Marcel van Leeuwen (Gracie Barra)
Mario D’Hoker (Hybrid Dojo)
Marijke Vleeschouwers (Bad Boys Jiu Jitsu)
Marjolein Groenen (Gracie Barra NL)
Mathieu Peters (Jiu Jitsu Factory) (2nd Degree)
Martijn de Jong (Tatsujin Dojo)
Maurice Goffart (Exit-BJJ)
Maxim Leijdekker (Rickson Gracie Purmerend)
Mehdi Azarkan (Renaissance)
Michel verhoeven (Rickson Gracie Holland) (1st degree)
Miguel Vallée (Yaware)
Nashebo Noya (Robin Gracie)
Nico Herbert (ICON JJ)
Olga Lyashevska (Carlson Gracie Holland)
Olivier Collomb (ICON JJ)
Pascal Chanteux (Octopus Team)
Pavlo Tsimos (ICON JJ Brussel)
Patrice Delaby (ASC) (1st degree)
Patrick Chaput (Flavio Behring) (4th degree)
Peter Stringer (Jiu Jitsu Factory)
Raf Lemmens (Bad Boys Jiu Jitsu) (1st degree)
Raoul Hiwat (Rickson Gracie Nederland) (1st degree)
Regie Rink (ICON JJ)
Renan Funerio (Boi)
Remco Pardoel (Gracie Barra NL) (3rd Degree)
Remco Rettob (Brasa)
Remco van Baardewijk (Team Agua)
Roy Van der Wal (Gracie Barra NL)
Rubert Caster (Team Agua)
Saaid Chaabi (Malicia Team)
Saki Petsetas (ICON JJ Brussel)
Sandra Spijker (Gracie Barra NL)
Serge Rademacher (Shocx)
Simeon Rutges (Team Agua)
Steven Royakkers (Brasa)
Sunil Oedit (Rickson Gracie Holland)
Tim van der Stek (Bad Boys Jiu Jitsu)
Victor Diniz (Boi) (1st degree)
Victor Spaan (Rickson Gracie Holland)
Wesley Modde (Yaware)
Wiggert Meerman (Gracie Barra NL)
Willem Peters (Jiu Jitsu Factory) (1st Degree)
Willem Peeters (Gracie Barra NL)
Willem Zandbergen (Gracie Barra)
Wim Deputter (Brasa) (1st degree)
Wout Westra (Gracie Barra NL)
Yasmin Sewgobind (Jiu Jitsu Factory)
Yves (Malicia Team)
Zohair Abouchoaib (Brasa)

Bruine Band

Ali Kayembe (BBJJA)
Andy Peters (Gracie Barra)
Antoni Hellemons (Gracie Barra)
Ange Labinac (Rickson Gracie Holland)
Antonio Cornelis (Robin Gracie)
Bart Demaesschalck (Bad Boys Jiu Jitsu)
Bert Blancke (Shocx)
Bas van der Wolk (Jiu Jitsu Factory)
Bart Aarts (Rickson Gracie Holland)
Ben (Malicia Team)
Bregt Leenknegt (Yaware)
Brian van Miltenburg (Gracie Barra)
Bruno Ferari (ICON JJ Brussel)
Chango Eersel (Team Agua)
Charvet Bruno (Rio Grappling Club Belgium)
Cleberson Lobato (Team Frota)
Christiaan Elderson (Rickson Gracie Holland)
Daan Bauwens (Brasa)
Dae Young Holten (Team Agua)
Damian Michal (ICON JJ)
Daniella Ackerman (BTT)
Dennis van Wegberg (Jiu Jitsu Factory)
Dan Bodbol (Ze Marcello)
Danny van Bergen (Gracie Barra)
Daniel Sharifi (Gracie Barra)
David van der Eijk (ICON JJ)
David Oppong (Rio Grappling Club)
Edo Maas (ICON JJ)
Elias Lobato (Frota Team)
Eric Hekman (Gracie Barra)
Frank Engels (Brasa)
Gertjan Vergauwen (Brasa)
Harmen de Jong (Jiu Jitsu Factory)
Issaias Santos (Macaco Gold Team / Weng Chun Amsterdam)
Ivo Tacx (Jiu Jitsu Factory)
Jean Francois Verdonq (Fusen-Ryu)
Joel Jiberot (Ze Marcello)
Joep van Aar (Gracie Barra)
Jos Albers (Gracie Barra)
Johan Deschamps-Bouillon (Bad Boys Jiu Jitsu)
Johan de Wannemaeker (Brasa)
Joost Erhardt (Rickson Gracie Holland)
Jurgen Goemans (PhD-BJJ)
Kelly Arsasemita (Brasa)
Kaj van Houten (Gracie Barra NL)
Karim Orlandini (Zé Marcello)
Kenan Bajramovic (Team Agua)
Keng Soon Lim (Team Agua)
Kevin Kwee (Jiu Jitsu Factory)
Kevin Nerinckx (PhD BJJ)
Lars de Bree (Dani-Se BJJ)
Laszlo Geleng (Team Agua)
Lionel Cornelis (ICON JJ Brussel)
Luca Pegorari (Rickson Gracie Holland)
Maarten Tol (ICON JJ)
Marc Vanslembrouck (Yaware)
Marco de Keizer (ICON JJ)
Martijn Gademan (Jiu Jitsu Factory)
Michel Goffart (Exit-BJJ)
Nicolas Malfeyt (Rio Grappling Club Belgium)
Paul de Kort (Rickson Gracie Holland)
Peter Cox (Brasa)
Peter Kelecom (Brasa)
Peter Stringer (Jiu Jitsu Factory)
Pele Nguyen (UCT)
Philip Candries (Brasa)
Pierre van Dalen (ICON JJ)
Richard Siegmeier (ICON JJ)
Rob van Buel (Rickson Gracie Holland)
Robin Vos (Jiu Jitsu Factory)
Rodger Abdoelhakhan (ICON JJ)
Rolf Busman (Gracie Barra)
Russ Homer (Rickson Gracie Holland)
Ruud van Hintum (Gracie Barra)
Sebastiaan Mook (Rickson Gracie Holland)
Sebastiaan Munter (Rickson Gracie Holland)
Stefan Mulder (Rickson Gracie Holland)
Stefan Struve (Gracie Barra NL)
Stefan Uittenboogaard (Gracie Barra NL)
Thomas Klaps (Brasa)
Thomas Zenthner (Sequana Academy)
Timo Reumerman (Gracie Barra NL)
Tobias Blaschke (Gracie Barra NL)
Tom Bindels (Bad Boys)
Vaí Santana (Carlson Gracie Holland)
Vidal Seradilla (Jiu Jitsu Factory)
Xavier Demeuldre (Octopus Team)
Yassin Azarkan (ICON JJ)
Yves Vyvey (Brasa Team)
Yannick Daems (Rio Grappling Club)